جزیره آشپزخانه هایی به رنگ جواهر

در حالی که من یکی از طرفداران واقعی جزیره آشپزخانه سفید هستم؛ معتقدم یک چیز خاص و بکر در مورد رنگ سفید وجود ‌دارد. اما همیشه نمی توان این نکته را نادیده گرفت که یک آشپزخانه رنگی همانند جزیره آشپزخانه به رنگ جواهر بسیار شگفت‌انگیز است. باید بگویم که رنگ ها واقعا ً چشم گیر، بسیار سرزنده و هیجان انگیز هستند. رنگ کردن دیوارها و رنگی بودن کابینت ها همیشه سرگرم‌کننده است. اما من عاشق ظاهر سفید مخلوط شده با یک جزیره رنگی هستم. در واقع یک طراحی غیر منتظره کامل است و باعث می‌شود که یک فضا به نظر جالب‌تر و جذاب تر به نظر برسد. از همه مهم‌تر، برخلاف بقیه تغییرات آشپزخانه مثل کاشی یا کفپوش و… تغییر نسبتا ً آسانی می‌تواند برای ظاهر آشپزخانه شما باشد.
جزیره آشپزخانه به رنگ جواهر

 

  رنگ بنفش

رنگ بنفش آمیتیستی روشن در اینجا اولین چیزی است که توجه را به خودش جلب می کند. من کنتراست این رنگ پر رنگ با آجرهای دیوار و کفپوش چوبی روستایی را دوست دارم. سعی کنید بدون ترس جزیره آشپزخانه خود را رنگ کنید و یک جزیره آشپزخانه به رنگ جواهر داشته باشید تا  توجه زیادی از طرف مهمان هایتان جلب کنید.
جزیره آشپزخانه به رنگ جواهر - بنفش

 

برای ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره تلفنی در حوزه ی طراحی داخلی و دکوراسیون، می توانید در پلتفرم طراحی دکوراسیون و چیدمان داخلی طرح چید از طرح ECO و طرح LUX استفاده کنید، کارشناسان طرح چید با آغوشی باز میزبان شما خواهند بود.

  سبز زمردی

این جزیره آشپزخانه برای اولین بار در یک تور خانگی طراحی‌شده است. از ابتدا مشتری می‌دانست که طراح می‌خواهد طراحی کاملا ً سفید باشد. از آنجا که مشتری می خواست آشپزخانه یشان متشکل از رنگ باشد، بنابراین طراح آن را با کاغذ دیواری سفارشی طرح دار و یک جزیره سبز زمردی برجسته ترکیب کرد که کاملا به چشم بیاید و یک جزیره آشپزخانه به رنگ جواهر زیبا خلق کند.
جزیره آشپزخانه به رنگ جواهر - سبز زمردی

 

  و اما نتیجه نهایی…

ما در طرح چید عاشق این هستیم که چطور این رنگ آبی یاقوتی درخشان ظاهر این آشپزخانه کاملا ً سفید را تغییر می‌دهد. بدون این جزیره رنگارنگ, آشپزخانه زیبایی خود را خواهد داشت. اما هیچ چیز منحصر به فردی در آن وجود ندارد. سعی کنید از رنگ ها استفاده کنید. حتی رنگ های درست را انتخاب کنید. در نهایت سعی کنید آیلند آشپزخانه خود را با یک نور مناسب روشن و خیره ‌کننده روشن کنید.

ثبت ديدگاه