طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی منزل و محیط کار از آنرو که بر افکار و منش انسان ها تأثیر بسزایی دارد به عنوان یک ضرورت در جوامع بشری مورد تأیید جامعه شناسان صاحب سبک و خبره قرار گرفته است.
ما در طرح چید با توجه به مطالعات فراوانی که در این زمینه داشته ایم؛ بر آن شدیم با شناسایی مشکلات و  بررسی آن ها روش های گوناگونی برای غلبه بر آن پیدا کنیم، تا طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان یک ضرورت به زندگی همه ما ورود پیدا کند تا از مزایای بی نظیر آن بهره مند شویم.
با توجه به تحقیقات و بررسی های ما به مشکلاتی در این زمینه رسیدیم که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:
  • گران بودن طراحی
  • در دسترس نبودن طراح
  • زمان بر بودن پروسـه طراحی
  • نبود دسته بندی تخصصی طراحان
  • کارایی نداشتن بعضی از طراحی ها
  • بی توجهی به تأثیر آن در روند رندگی
پس از تحقیقات بسیار زیاد و قرار دادن فیلتر های متعدد توسط تیم فنی طرح چید که از مهم ترین آن ها می توان به توانایی، تعهد کاری و کاربردی بودن طراحی شخص طراح  اشاره کرد، با آوردن تعداد زیادی طراح از سراسر کشور به پلتفرم طرح چید توانستیم ضمن دسته بندی تخصصی آن ها هزینه های طراحی را بسیار پایین بیاوریم و سرعت ارائه محصول به مشتری را افزایش دهیم. مشتریان ما با استفاده از پلتفرم طراحی دکوراسیون و چیدمان طرح چید طراح تخصصی فضای خود را در اختیار خواهند داشت و به راحتی می توانند از تخصص آن ها با کم ترین قیمت و بالا ترین کیفیت بره مند گردند.

خدمات طراحی داخلی

طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی اتاق پذیرایی و نشیمن

طراحی سالن غذاخوری

طراحی اتاق خواب

طراحی اتاق کودک و نوجوان

طراحی سرویس بهداشتی

طراحی اتاق کار

طراحی داخلی مغازه و فروشگاه

طراحی فضاهای اداری

طرح چید پلتفرمی در زمینه طراحی دکوراسیون و چیدمان است که نیاز مشتری به طراحی را به بهترین شکل ممکن برآورده می سازد. حضور تعداد زیادی طراح از سراسر کشور عزیزمان که در زمینه های مختلف طراحی دسته بندی بندی شده اند گویای توانمندی مجموعه طرح چید است.

برای سهولت و بهره مندی تمامی هم میهنان عزیز از موهبت طراحی، تمامی خدمات طراحی ما به 2 صورت ECO (اقتصادی) و LUX (مجلل) انجام می پذیرد که بنا به نیاز و ملاحظات خود می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب کنید.
مخفف کلمه economic به معنای کالایی اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد که در منظر طرح چید طراحی هایی با فناوری رندر گیری از نرم افزار های میان رده ای چون Chief Architect ، SketchUp می باشد.
مخفف کلمه luxury به معنای کالای تجملاتی می باشد که در منظر طرح چید طراحی هایی با فناوری رندر گیری واقعی از نرم افزار قدرتمند Autodesk 3ds Max  شامل v-ray و corona  می باشد.

به تکنولوژی روز دنیا سلام کنید

برای متفاوت بودن
باید راه های متفاوتی پیمود

طراحی داخلی LUX