طراحی خارجی

طراحی خارجی

طراحی خارجی بخش مهمی از مبحث دیزاین و دکوراسیون شهری می باشد که کامل کننده طراحی داخلی و آینه تمام نمای جلوه گری آن است. طراحی خارجی از آن جهت حائز است که به مانند ویترینی عمل می کند که ابتدایی ترین توجه بیننده را به خود جلب می کند، زیرا نخستین چیزی هست که بیننده با آن مواجه می شود. به عبارتی بدون گذار از آن به طراحی داخلی نمی توان پرداخت.
ما در طرح چید به پشتوانه طراحان تخصصی این حوزه در زمینه های مختلف طراحی خارجی ورود پیدا کرده ایم تا نیاز های مشتریان عزیز را به بهترین نحو ممکن برآورده سازیم. خدمات طراحی خارجی ما به سه دسته اصلی زیر تقسیم بندی می شوند که هر کدام دنیای مخصوص و بی انتهای خود را به همراه دارد.

خدمات طراحی خارجی

طراحی نما

Facade Design

طراحی فضای سبز

Landscape Design

طراحی بام سبز

Roof Garden Design

طرح چید پلتفرمی در زمینه طراحی دکوراسیون و چیدمان است که نیاز مشتری به طراحی را به بهترین شکل ممکن برآورده می سازد. حضور تعداد زیادی طراح از سراسر کشور عزیزمان که در زمینه های مختلف طراحی دسته بندی بندی شده اند گویای توانمندی مجموعه طرح چید است.

برای سهولت و بهره مندی تمامی هم میهنان عزیز از موهبت طراحی، تمامی خدمات طراحی ما به 2 صورت ECO (اقتصادی) و LUX (مجلل) انجام می پذیرد که بنا به نیاز و ملاحظات خود می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب کنید.
مخفف کلمه economic به معنای کالایی اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد که در منظر طرح چید طراحی هایی با فناوری رندر گیری از نرم افزار های میان رده ای چون Chief Architect ، SketchUp می باشد.
مخفف کلمه luxury به معنای کالای تجملاتی می باشد که در منظر طرح چید طراحی هایی با فناوری رندر گیری واقعی از نرم افزار قدرتمند Autodesk 3ds Max  شامل v-ray و corona  می باشد.

به تکنولوژی روز دنیا سلام کنید

برای متفاوت بودن
باید راه های متفاوتی پیمود

طراحی داخلی LUX