مشاوره طراحی دکوراسیون

مشاوره طراحی دکوراسیون

ما در طرح چید می کوشیم با ارائه مشاوره طراحی داخلی و خارجی – چه به شکل تلفنی و چه به شکل حضوری – نیاز های مشتریان را در وهله اول شناسایی کنیم و با دادن اطلاعات سودمند و تخصصی برای فضای مورد نیازشان؛ به یک تعامل پویا دست پیدا کنیم تا نتیجه ای مطلوب حاصل شود.

اهمیت مشاوره طراحی در اینست که قبل از هر اقدام عملی برای طراحی و اجرا؛ دید خوبی به مشتری داده می شود که می تواند درک مناسبی از آنچه قرار است اتفاق بیفتد، بدست بیاورد.

مهمترین اهمیتی که برای مشاوره طراحی می توان ذکر کرد اینست که، مسیر طراحی – اعم از نوع و زمان تحویل آن با توجه به بودجه مشتری – و روند اجرایی برای مشتری مشخص می شود. این نکته از آن جهت حائز اهمیت است که قبل از هرگونه اقدام برای عملیات اجرایی؛ با مشخص کردن طراحی از به هدر رفتن منابع مالی و زمانی جلوگیری قابل توجهی بعمل می آورد.
ما در طرح چید مفتخریم با ارائه مشاوره تلفنی بصورت رایگان و ارسال مشاور تخصصی فضای مورد نیاز مشتری با دریافت مبلغی ناچیز در خدمت هموطنان عزیزمان باشیم.
در مشاوره تلفنی تمام اطلاعات ارسالی توسط مشتری بررسی می شود و با تماس متخصصین ما راه کار های مفید و سودمندی به مشتریان ارائه داده می شود.
شایان ذکر است که خدمات تلفنی ما کاملاً رایگان و بدون محدودیت زمانی و مکانی می باشد.
بنا به درخواست و نیاز مشتری، ما مشاوران و تکنسین های طراحی تخصصی فضای مورد نیاز مشتری را برایشان ارسال می کنیم، تا با بدست آوردن اطلاعات محیط و متره کردن فضا، نیاز های مشتری را مورد سنجش قرار داده و بهترین راهکار ها را به مشتری ارائه دهند.
شایان ذکر است که این نوع خدمات در حال حاضر مختص هموطنان ساکن شهر تهران و به ازای دریافت مبلغ 300 هزار تومان می باشد که شامل خدمات زیر است:
  • هزینه ایاب ذهاب
  • متره کردن محیط
  • اسکن 3 بعدی فضا
  • ارائه مشاوره تخصصی
طرح چید مشاوره تلفنی
رایگان
بدون محدودیت مکانی و زمانی
طرح چید مشاوره حضوری
300 هزار تومان 
مختص هموطنان ساکن شهر تهران

شماره های تماس

09198216630

021-47626630

به تکنولوژی روز دنیا سلام کنید

برای متفاوت بودن
باید راه های متفاوتی پیمود