در مورد چوب بعضی از افراد اعتقاد دارند هرگز نباید رنگ شوند و یا رنگ دیگری باشند, و تنها باید بافت خود با طیف رنگ‌ قهوه‌ای باشند یا در این طیف رنگ‌آمیزی شوند. و کسانی هستند که از دیدن این که چگونه چوب می‌تواند به طور چشمگیری تغییر کند, لذت می‌برند. شاید بیشتر ما موافق هر دوی این نظرات باشیم و بسته به مکان یکی از این حالات را برگزینیم. من زیبایی ذاتی چوب را که بی‌ پیرایه و بدون رنگ باقی مانده‌است را تحسین می‌کنم, اما در عین حال از دیدن بسیاری از قفسه‌های رنگی رنگی و تماشای رنگ های جدید لذت میبرم. رنگ‌آمیزی کابینت‌ها و انتخاب یک رنگ غیر منتظره یک راه عالی برای قرار دادن یک احساس سفارشی در آشپزخانه تان است.

در اینجا هفت آشپزخانه فوق‌العاده ای که روکش های کابینت چوب آن رنگ‌آمیزی شده را همراه با سه پالت شامل رنگ‌های عجیب و غریب برای توجه به آشپزخانه تان می بینید.

1. رنگ سبز ملایم. این نور دوست‌داشتنی و فضای باز، قفسه‌های آشپزخانه با پوششی از سبز یک حس سفارشی ایجاد می کند چون رنگ سبز آشپزخانه ملایم است، خیلی طبیعی به نظر می‌رسد. و نتیجه ای تازه، سرگرم‌ کننده و منحصر به فرد ایجاد می کند.

2. خاکستری تیره. این رنگ عمیق و غنی، بیشتر از رنگ‌های معمول در رنگ کابینت استفاده می شود. در این آشپزخانه ظریف، همه چیز به نحو درخشانی در کنار هم قرار گرفته است.

3. خاکستری روشن. خاکستری روشن به ظاهر و دیده شدن کابینت‌های شما کمک می‌کند، غیر منتظره است و به شما این امکان را می‌دهد که یک نگاه ملایم و خنثی داشته باشید و به راحتی با بسیاری از سبک‌های طراحی، و رنگ‌ها هماهنگ می شود. این آشپزخانه چوب زیادی دارد، به همین دلیل رنگ کابینت به اندازه کافی تغییر کرد تا یک طیف معمولی از دیگر رنگ‌های چوب مجد در آشپزخانه نباشد.

4. سبز خاکستری. یک آشپزخانه زیبا و منحصر به فرد دیگر با قفسه‌های دیواری سبز خاکستری تیره. این یک رنگ طبیعی است که به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی آن را با رنگ‌های دیگر هماهنگ سازید, و یا می‌توانید از رنگ خاکی و خنثی بودن آن لذت ببرید.

5. قرمز تیره. قفسه‌های قرمز یک بیانیه برجسته ایجاد می‌کنند و بهترین کار را در یک آشپزخانه با حداقل تزیین انجام می‌دهند، به خصوص اگر فضای کافی برای نور طبیعی ندارید.

6. رنگ سیاه با طیف سبز. کابینت سیاه متمایل به سبز بر روی چوبی که بافت برجسته دارد, یک انتخاب جسورانه است و به خوبی با جزیره روشن در این آشپزخانه معاصر ترکیبی فوقعلاده است.

7. آبنوسی. نوعی دیگر از سیاه که در این آشپزخانه تعداد زیادی کابینت آبنس رنگ دیده‌ می شود; این یکی یک ترکیب زیبا برای چشم‌ها است.