کاشی های بین کابینتی

وقتی نوبت به آشپزخانه می‌رسد، به نظر من کاشی کاری بین کابینت بسیار جذاب و دیوانه کننده ست، اما اگر شما به یک ظاهر زیباتر یا یک چیز متفاوت نیاز دارید، گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد. اگر شما از بسیاری از گزینه‌های کاشی های بین کابینتی ناراضی هستید، یا اگر الگوی همه این خطوط را دوست ندارید، مواد پیوسته مانند قطعات سنگی و شیشه ورقه می‌تواند هم برای تمیز کردن و هم برای زیبا بودن عالی باشد.

بلوک‌های سنگی بجای کاشی های بین کابینتی

بلوک‌های سنگی با ارتفاع کامل. که زیبایی سنگ طبیعی را داراست، به خصوص این سنگ سفید که قلب را می‌دزدند. حتی جالب‌تر این است که این نوع از بلوک ها در یک آشپزخانه مدرن به همان اندازه جذاب است که در یک آشپزخانه کلاسیک تاثیر گذار است.

نکته : در مورد رنگ و طرح های این بلوک ها مطمئن شوید زیرا هر کدامشان جلوه و ویژگی خود را دارند.

در یک آشپزخانه سنتی, سنگ مرمر به همان اندازه که در آشپزخانه مدرن زیباست و  ماندگار به نظر می‌رسد.

نکته: در هنگام انجام دادن مصالح با ارتفاع کامل, جزئیات را مانند لبه پنجره و خروجی‌های الکتریکی در نظر بگیرید.

بلوک سنگی جایگزین کاشی بین کابینتیبلوک سنگی مرمری جایگزین کاشی بین کابینتی
سنگ مرمر تیره

من کنتراست بین این سنگ مرمر تیره را با آشپزخانه تماما ً سفید دوست دارم. سنگ طبیعی حرارت و عمق بیشتری به این فضای جدید و مدرن می‌بخشد.

شیشه

شیشه و صفحه های شیشه‌ای با ارتفاع کامل، یک راه عالی برای به دست آوردن یک ظاهر مینیمال, روشن و تمیز هستند و آن‌ها را به راحتی می توان تمیز کرد. این شیشه در پشت با رنگ سفید است اما دارای سایه متمایل به آبی است از نزدیک.

در این آشپزخانه شما به سختی می‌توانید تشخیص دهید که دیوار کجا تمام می‌شود و شیشه  بین کابینت ها کجا شروع می‌شود.

نکته : من توصیه می کنم شیشه پشت اجاق‌ گاز را کنترل کنید و کیفیت آن را بررسی کنید. زیرا شیشه اغلب در فرآیند خستگی( انقباض انبساط) می‌شکند.

زمانی که یک شیشه با ارتفاع کامل را خریداری می کنید، حواستان باشد که بین شیشه ها باید درز ایجاد شود. با تامین‌کننده های ایمن خود این شیشه ها، این مسائل را بررسی کنید تا هیچ گونه مشکلی نداشته باشید.

شیشه جایگزین کاشی بین کابینتی
فولاد ضد زنگ جایگزین کاشی بین کابینتی

فولاد ضد زنگ بجای کاشی بین کابینتی

فولاد ضد زنگ در اندازه های  کوچک، کامل می‌تواند در طراحی خانگی عالی عمل کند. بسیاری از مردم به ظاهر ضد زنگ در همه جا علاقه دارند؛ اغلب ظاهری سازمانی و اداری دارند. اما در بخش‌های کوچک و یا ترکیب با مواد دیگر، خوب عمل می‌کند.

در اینجا فولاد ضد زنگ و شیشه با هم ترکیب شده‌اند که با هم خوب عمل می‌کنند.

فولاد ضد زنگ با کاشی به خوبی مخلوط می‌شود و در پشت اجاق مورد علاقه آماده‌به ‌کار قرار می‌گیرد.

والبته انواع دیگر آن ها که می توان از آنها خلاقانه به عنوان کاشی بین کابینت استفاده کرد.

فولاد ضد زنگ