نور LED در طراحی آشپزخانه

Led ها انعطاف‌پذیری فوق‌العاده‌ای برای پروژه های شما ارائه می‌دهند. از آن‌ها می‌توان برای نورپردازی اتاق مطالعه, نورپردازی سالن عمومی و نورپردازی تاکیدی استفاده کرد. در اینجا چند روش منطقی برای گنجاندن آن‌ها در آشپزخانه شما عنوان می شود .

led ها باعث روشن شدن قفسه‌ها و شلف ها می‌شوند. خطی بودن و باریک بودن نور آن‌ها باعث می‌شود که آن‌ها برای این کاربرد ایده‌آل باشند و به راحتی توجه افراد را به اجسام جلب کنند.

چراغ‌های سقفی منبع اولیه روشنایی اتاق در بسیاری از آشپزخانه‌ها است. به طور سنتی، آن‌ها از منابع رشته‌ای یا هالوژن استفاده کرده‌اند . کیت‌های جدید، به شما اجازه می‌دهند این لوازم را به راحتی و با استفاده از LED با دوام طولانی‌مدت جایگزین کنید. مزیت دیگر؛ اگر سقف تان بلند باشد، ممکن است هرگز مجبور نباشد نردبان را دوباره بیرون بکشید تا یک لامپ را تغییر دهید: LED می‌تواند تا ۲۰ سال دوام بیاورد.

میز های شیشه ای را می‌توان از زیر با چراغ‌های LED نورپردازی کرد. آن‌ها نور چشمگیر را برای یک سطح شفاف درخشان فراهم می‌کنند.

این سبک از نور پردازی جای بزرگی برای اضافه کردن LED برای آشپزخانه شما هستند. آن‌ها می‌توانند هم روشنایی روز و هم روشنایی شبانه را فراهم کنند.

led برای برجسته کردن ویژگی‌های معماری مانند سقف، وسایل تزئینی و یا شکل دادن در یک آشپزخانه سنتی استفاده می‌شود.

نورپردازی زیر کابینت یک کاربرد ایده‌آل از چراغ‌های led است. بر خلاف هالوژن‌ها, led ها سرد باقی می‌مانند تا وقتی که در زیر آن‌ها کار می‌کنید, داغ نمی شوند.

اگر سرویس و یا کلکسیون های ظروف خود را در کابینت های شیشه ای قرار می دهید، فضای داخلی آن ها را با LED روشن کنید. قفسه های شیشه ای اجازه می دهند تا نور از بالای کابینت به پایین جریان یابد.

شما با این سبک از نورپردازی داخل کابینت خود را روشن می کنید. از LED با این سیستم که در اینجا نشان‌داده شده‌است را می‌توان به عنوان روشنایی کار برای کشوها، فضاهای عمیق، گوشه‌های تاریک و سایر نواحی که نیازمند روشنایی بیشتری هستند مورد استفاده قرار داد.

led در پشت یک شیشه شفاف یا فرم غیر شفاف کاربرد دارد.

چراغ های آویز همچنان در آشپزخانه ها خصوصاً جزایر و شبه جزیره ها محبوبیت زیادی دارند. خوشبختانه، انتخاب فزاینده ای از آویز های ال ای دی وجود دارد که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند در حالی که به سبک خاصی محدود نیستند.

لوسترها، هنگامی که برای اتاق های غذاخوری و سالن های غذاخوری انتخاب می شوند، به وسایل محبوب آشپزخانه ها نیز تبدیل می شوند. اگر که شما به دنبال آشپزخانه کلاسیک هستید، خرید LED را در نظر بگیرید. این انتخاب، گرچه اندک است، اما هر ساله در حال رشد است.

اغلب سقف‌ها نمی‌توانند از نور طبیعی روز استفاده کنند، یا به دلیل اینکه سقف بسیار بالا قرار دارد نمی توان از هر لوستر یا لامپی روشنایی کافی را فراهم کرد. در این شرایط، شما احتمالا ً می‌خواهید از منبع نورهای بزرگتری، کابل یا… استفاده کنید ، همانطور که در اینجا نشان‌داده شده‌است. مدل‌های جدیدی معرفی شده اند که از صرفه‌جویی انرژی و دوام انرژی LED استفاده می‌کنند.