جزایر آشپزخانه علاوه بر اینکه می تواند فرمی زیبا به آشپزخانه اضافه کند می تواند عملکرد عملی آن را بالا ببرد، برای تهیه غذا و حتی اوقات سرگرم کننده، آشپزی با خانواده، می تواند کوچک یا بزرگ دارای طراحی ساده و یا لوکس باشد، جزایر به تازگی از عناصر مورد علاقه در بسیاری از آشپزخانه ها شده است. در اینجا چند نمونه عالی از جزایر را با هم خواهیم دید:

این جزیره یک آشپزخانه ی سنتی است و ویژگی های یک غرفه زیبا و ترکیب با میز آشپزخانه سیاه را داراست. و برای دید بصری بهتر، کابینت عقب تر و سینک جلوتر است و کابینت پایه ای از یک تکه مبلمان دارد.

در اینجا یک مثال از یک روند محبوب در طراحی آشپزخانه است که در آن کابینت های این جزیره رنگ متناسب با کابینت های محیط است. در این آشپزخانه این جزیره سیاه رنگ مخلوط شده است و علاقه زیادی به فضا داده است.

این جزیره چند منظوره بسیار جذاب از یک میز ناهار خوری متشکل است. وسایل آویز به شما کمک می کند تا فضای مورد نظر خود را با اضافه کردن نورپردازی مورد نیاز، دلخواه خود کنید.

یک میز ناهار خوری یک جزیره آشپزخانه ایده آل را می سازد و شخصیت را به این آشپزخانه اضافه می کند. عاشق پاخور نقاشی شده خاکستری میزهستم، یخچال و فریزر مدرن این رنگ را تکمیل می کند.

این جزیره آشپزخانه بزرگ دارای جزئیات چوبی و سنگی حک شده است.

این جزیره آشپزخانه سنتی با یک چوب تیره گرم به عنوان صفحه جزیره برپا شده است و کنتراست عالی با کابینت سفید خنک ایجاد کرده است.

این آشپزخانه که دارای سنگ سفید شده است، به آشپزخانه براق و مدرن اضافه می شود. این واقعا حس را در این فضا ابلاغ می کند.

جزایر آشپزخانه را می توان بعدا در فرآیند طراحی اضافه کرد و لازم نیست بزرگ باشد. به این آشپزخانه جمع و جور هم می توان جزیره اضافه کرد.

این آشپزخانه سفید دارای یک جزیره زیبا است که دارای یک چوب غنی و تاریک است. این یک جزیره بزرگ نیست، بلکه به نظر میرسد دنج و کارآمد است.

جزیره آشپزخانه طولانی یک عنصر عالی در این اتاق بزرگ است. من دوست دارم که این جزیره میز ناهار خوری را تقلید و تکمیل می کند.