چگونه باید یک جزیره را نور پردازی کنیم, این موضوع همیشه همراه با  گمانه‌زنی‌های بی‌پایان است, اما نیازی نیست که خودمان را مملو از ابهام کنیم. در مورد این موضوع سه نوع نورپردازی خانه وجود دارد: نورپردازی محیط: روشنایی کلی که از چراغ‌های سقف و برخی از آویزها نصب‌ می شود، نورپردازی تاکیدی: که بر روی دیوار ایجاد می شود، نورپردازی تحمیلی: که توجه را به یکی از ویژگی‌های یک اتاق جلب می‌کند, و مانند آویزهای برای نشان دادن یک جسم انتخاب می شود.

در اتاق کاری مانند آشپزخانه, نورپردازی تحمیلی اهمیت زیادی دارد. مخصوصا ً هنگامی که برفراز جزیره معلق مانده جلوه زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. حتی اگر هر اتاق و هدف نورپردازی متفاوت باشد, در اینجا چند نمونه از چراغ‌های آویخته جزیره نیز آورده شده‌است:

اساسی‌ترین قاعده این قانون ” قانون سه ” نامیده می‌شود. اساسا, یک راه آسان برای رسیدن به تعادل و تکرار یک عنصر سه بار است. من دوست دارم به آن به عنوان قاعده اعداد عجیب فکر کنم. مغز انسان ماشین‌های تشخیص الگو است و اساسی‌ترین الگوی آن تعداد است. در این آشپزخانه سه بار در جزیره آویز لوستر دیده می‌شود و چهارمی در حال هماهنگی بر روی سینک است. این آشپزخانه به این دلیل متعادل است که سه بار لوستر روی جزیره قرار گرفته و تاکید زیادی دارد و یک آویز  بر روی یک قسمتی دیگر است.

این آشپزخانه دارای یک جزیره کوچک‌ و آویزهای بزرگ‌تر است. دو لوستر در اینجا جزیره را روشن می‌کنند و آن‌ها به اندازه کافی بزرگ هستند که سه عدد از آن‌ها لازم نخواهد بود. مقدار نوری که به آن نیاز دارید و نسبت که از آن استفاده می‌کنید همیشه بر قانون سه یا هر قانون دیگری برتری دارد.

گاهی اوقات, لامپ‌های قوسی روشی برای تزریق مقداری رنگ و جذابیت هستند و همینظور پرتاب نور جذاب تری نیز دارند. این سه لوستر در بالای جزیره نقطه کانونی این آشپزخانه هستند و این به خاطر رنگ روشن آن‌ها در یک اتاق خنثی می‌باشد. آن‌ها آنقدر کوچک هستند که سه عدد از آن‌ها به راحتی در فضا جا می‌گیرند و نور کافی برای انجام کار خود تولید می‌کنند.

این لامپ‌های کم‌مصرف یک چرخش غیر منتظره و همچنین روشنایی کاری انعطاف‌پذیر و موثر را فراهم می‌کنند. با وجود سادگی ظاهری آن، این آشپزخانه فوق‌العاده طراحی شده‌است.

لوسترهای بالای جزیره توسط تولیدکنندگان, اندازه‌های مختلفی دارند. در این مورد, طراح با دو اندازه بزرگ‌تر به جای سه (یا بیشتر) دومی را کوچک‌تر در نظر گرفته است. شکل لوسترها شبیه به ابر است که آن‌ها را دریک خط ثابت آویزان  کرده است.

این آشپزخانه مطالعه‌ای است در مورد این که چطور یک اتاق را به درستی روشن کنید. نقطه کانونی این اتاق، هود روی دیوار است. سه لوستر که با آن در یک خط با هود قرار دارند اما به هیچ وجه هیچ کدام از آنها منحرف نمی‌شوند. توجه داشته باشید که چگونه شکل کمانی لوستر ها، شکل منحنی هود، و منحنی‌های پشت صندلی‌ یک نقش و نگار به دنیا آورده است. پیدا کردن این همه تعادل بین این همه عناصر کار دشواری است، و این طراح آن را به زیبایی انجام داده است.

در این آشپزخانه، طراح با دو لوستر بزرگ‌ به جای سه مورد آن را طراحی کرده. هایلایت های فلزی که نور در اتاق پراکنده کرده و همینطور در لوستر فوکوس را پایین آورده و تمرکز را نگه می‌دارد. این جزیره مرکز این اتاق است که با ترکیبی از نورپردازی، آلومینیوم و پایه آجری سفید ساخته شده‌است. این یک آشپزخانه است که گروه بسیاری را جلب می‌کند و این کار را با زیبایی و کارایی انجام می‌دهد.

این آشپزخانه بخاطر بسیاری از دلایل شگفت‌انگیز است, اما کم‌ترین آن استفاده متعادل از رنگ‌های تیره در یک اتاق سفید است. پخش شدن رنگ‌های تیره در اطراف باعث می‌شود که این جزیره بزرگ‌تر و در عین حال تمام آشپزخانه را فرا بگیرد.

جزیره‌ای مانند این که حرکت به دور آن اتفاق می افتد نورپردازی باید کارخود را انجام دهد در حالی که مانع ایجاد نکند. اگر یک منطقه را نورپردازی می کنید که مردم در اطراف آن می ایستند، باید به اندازه کافی بالا باشند تا مردم بتوانند یکدیگر را ببینند، اما نه انقدربالا که این افراد با نور کم مواجه شوند.

در این آشپزخانه, سه لوستر در عکس موجود است. لوسترها با توجه به شیشه رنگیشان می توانند تتلو رنگ قرمز روی جزیره ایجاد کنند بینید و توجه کنید که بخاطر فاصله ی زیاد لوستر از جزیره رنگ قرمزی که باید در جزیره ایجاد می شد چگونه تعدیل پیدا کرده است. پس به فاصله ی آنها از جزیره توجه کنید.

در اینجا برای مشخص کردن این که تا چه حد باید لوستر خود را آویزان کنید به شما کمک می کنیم (شما به سه نفر نیاز خواهید داشت): قبل از نصب لوستر, یک نفر از نردبان بالا می‌رود و لوستر در جایی که شبیه یک وضعیت خوب است نگه می دارد. فرد دوم این فاصله را تا به کف اتاق اندازه‌گیری می‌کند.فرد سوم باید تصمیم بگیرد کدام ارتفاع بهتر است.