آشپزخانه ای خاکستری اما گرم

گاهی اوقات یک شکل طراحی بر روی یک رنگ خاص یا شاید یک کاشی جالب تر یا روی هر چیز دیگر می تواند حس بی نظیرتری در آشپزخانه ایجاد کند. در حال حاضر, بحث من در مورد استفاده از خاکستری در شکل‌های مختلف آن است. بیشتر صاحب خانه ها نسبت به استفاده از این رنگ خاص مردد هستند زیرا تصور غلط رایج که خاکستری  یک رنگ سرد  است متداول است. با این حال, دائما در  حال پیدا کردن طیف های مختلف خاکستری تلاش می کنم. زیبایی خاکستری در این است که هماهنگی آن با هر رنگ دیگری و با بسیاری از بافت‌ها و عناصر دیگر عالی به نظر می‌رسد. خاکستری می‌تواند یکی از بهترین رنگ‌های خنثی باشد چون تقریبا ً با هر رنگ دیگری تناسب دارد که فقط به طیف یا ترکیبات رنگی گرمی یا سردی آن بستگی دارد.

کابینت آَشپزخانه خاکستری رنگ

ترکیبی عالی از رنگ ها باعث می شود که این آشپزخانه معاصر  با وجود همه رنگ ها  تعاملی از هرچیزی جز رنگ های سرد باشد. کابینت های رنگ شده با خاکستری با ترکیب قهوه ای با رنگ چوب تیره و تراورتن طبیعی ترکیب شده اند. نمایش رنگ خاکستری در کابینت های بالا و صندلی های بار حسی مملوس و گیرا را اضافه می کند.

کابینت آَشپزخانه خاکستری رنگ

با احساسی که این کابینت های صنعتی، خاکستری تیره و فلز موج دار کابینت این ترکیب جالب را ایجاد می‌کنند که ممکن است به ماهی که بالای سینک آویزان است توجه نکنید. ترکیب فلز روشن تر با خاکستری تیره‌تر، آشپزخانه را از احساس خیلی تاریک باز نگه می‌دارد.

کابینت آَشپزخانه خاکستری رنگ

چیزی راجع به این نوع خاکستری خاص که ضربان قلبم را به تپش درمی آورد و چیزی غیر از طیف خاکستری نیست، رنگ‌های گرم چوب به روش‌های هوشمندانه برای مقابله با خنکی خاکستری و سفید براق استفاده می‌شوند. با نگاه به خارج از آشپزخانه، استفاده از تغییرات اضافی تن رنگ خاکستری را مشاهده می‌کنیم که به تاثیر کلی فضا اضافه می‌کند.

طرح چید پلتفرم طراحی دکوراسیون و چیدمان_آشپزخانه خاکستری و گرم

شاید به صورت خواسته و عمد، و یا شاید نه، این آشپزخانه سفید و نرم، فوق‌العاده ظریف و زنانه است. کاغذ دیواری با تزئیناتی که ایجاد کرده باعث یک پس‌زمینه زیبای شده که لکه‌های رنگ‌ را فراهم آورده است.

کابینت آَشپزخانه خاکستری رنگ

این آشپزخانه معاصر زیبایی خود را مدیون چوب و شکل برجسته آن است. حتی با تیرگی سرد بتن, سینک احساس می‌کند که به عنوان بخشی از زیبایی‌شناسی کلی است. و نقش مهمی در ایجاد ساختار در اطراف جزیره دارد, در حالی که این حس را بقیه اتاق، کفپوش (رنگ ها ) در فضا گره می‌زنند.

کابینت آَشپزخانه خاکستری رنگ

یک مثال زیبا دیگر از این که چگونه یک سطح سخت خاکستری به یک آشپزخانه گرم تبدیل ‌شود. قهوه‌ای مایل به قرمز است که کاملا ً از پیشخوان جزیره گسترده و پخش می‌شود تا محیطی ایجاد کند که گرم و مناسب برای صحبت خانواده و دوستان باشد.

کابینت آَشپزخانه خاکستری رنگ

این آشپزخانه نسبتا ً ساده تماما ً در مورد رنگ و بافت است. قفسه‌های بالایی سفید براق با کابینت ظریف برای هماهنگ سازی جفت شده‌اند. برای اینکه همه چیز را کنار هم قرار دهیم، یک شبکه فولادی ضد زنگ برای پوشش دادن کناره‌های جزیره استفاده می‌شود. هم عملکردی و هم بادوام، کیفیت رنگ ترکیب‌شده با بافت یک واسطه خوب برای بقیه رنگ‌ها و مواد است.

کابینت آَشپزخانه خاکستری رنگ